Jak założyć Apple ID?

Jak założyć Apple ID?

Konto Apple umożliwia dokonywanie zakupów w App Store, a także korzystanie z funkcji kopii zapasowej iCloud. Jak założyć Apple ID? Aby zalogować się na swoje konto, musisz utworzyć unikalny identyfikator Apple ID i hasło. Możesz używać jednego konta dla wszystkich swoich urządzeń. Często nasi klienci napotykają trudności podczas tworzenia lub korzystania z konta Apple, dlatego nasi specjaliści zawsze pomogą Ci uporać się ze wszystkimi zawiłościami całkowicie za darmo.

Możesz skorzystać z naszej pomocy lub samodzielnie założyć konto na kilka sposobów. Podczas konfigurowania nowego telefonu iPhone, iPada lub iPoda touch może zostać wyświetlony monit o podanie identyfikatora Apple ID i hasła. Jeśli nie masz identyfikatora Apple ID, możesz go utworzyć podczas konfigurowania urządzenia. Możesz to również zrobić później w App Store.

Aby utworzyć Apple ID podczas aktywacji urządzenia:

 1. Kliknij Nie pamiętasz hasła do Apple ID?
 2. Kliknij Utwórz Apple ID za darmo.
 3. Wpisz swoje urodziny i wpisz swoje imię. Kliknij Następny.
 4. Możesz użyć istniejącego adresu e-mail lub skorzystać z opcji utworzenia bezpłatnego adresu e-mail iCloud.

Aby utworzyć Apple ID za pomocą App Store na aktywowanym urządzeniu:

 1. Otwórz App Store i stuknij swoje zdjęcie profilowe.
 2. Kliknij Utwórz nowy Apple ID. Jeśli nie widzisz tej opcji, upewnij się, że wylogowałeś się z iCloud.
 3. Wprowadź swój adres e-mail, hasło i wybierz kraj lub region zgodny z adresem rozliczeniowym podanym podczas wybierania metody płatności. Podany adres e-mail będzie Twoim nowym identyfikatorem Apple ID *.
 4. Przeczytaj warunki polityki prywatności Apple, a następnie zaakceptuj je. Kliknij Następny.
 5. Wpisz swoje imię i datę urodzenia, a następnie zasubskrybuj aktualizacje Apple, jeśli chcesz. Dzięki temu będziesz na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, oprogramowaniem, produktami i usługami Apple. Kliknij Następny.
 6. Wprowadź informacje o karcie kredytowej i adres rozliczeniowy, a następnie kliknij przycisk Zakończ. Możesz także wybrać opcję Nie i zobaczyć, co zrobić, jeśli się nie pojawi lub nie możesz jej wybrać. Opłata zostanie naliczona dopiero po dokonaniu zakupu. Możesz później zmienić lub usunąć swoje informacje rozliczeniowe.
 7. Potwierdź swój numer telefonu. Pomoże to zweryfikować Twoją tożsamość i w razie potrzeby przywrócić konto. Kliknij Następny.
 8. Sprawdź swój email. Powinieneś otrzymać wiadomość e-mail od Apple — postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości e-mail, aby zweryfikować swój adres e-mail.

* Po potwierdzeniu adresu e-mail możesz użyć swojego Apple ID, aby zalogować się do iTunes Store, App Store i innych usług Apple, takich jak iCloud.

Aby utworzyć Apple ID na swoim komputerze:

Na komputerze Mac możesz utworzyć Apple ID za pomocą App Store. Na komputerze z systemem Windows możesz utworzyć Apple ID za pomocą iTunes dla Windows. Jeśli iTunes dla Windows nie jest zainstalowany, możesz utworzyć Apple ID na icloud.com

Aby utworzyć Apple ID na komputerze Mac:

 1. Otwórz sklep z aplikacjami.
 2. Kliknij w Zaloguj się, a następnie wybierz Utwórz Apple ID. Jeśli nie widzisz tego łącza, upewnij się, że wylogowałeś się z iCloud.
 1. Przeczytaj i zaakceptuj ogólne warunki.
 2. Wypełnij formularz, aby utworzyć nowy identyfikator Apple ID. Podany adres e-mail będzie Twoim nowym identyfikatorem Apple ID.
 3. Po wypełnieniu formularza kliknij przycisk „Kontynuuj”. Jeśli zobaczysz komunikat, że określony adres e-mail jest już powiązany z identyfikatorem Apple ID, postępuj zgodnie z instrukcjami, aby użyć istniejącego identyfikatora Apple ID *.
 4. Wprowadź informacje o karcie bankowej i informacje rozliczeniowe, a następnie kliknij Kontynuuj. Możesz także wybrać opcję Nie i zobaczyć, co zrobić, jeśli się nie pojawi lub nie możesz jej wybrać. Opłata zostanie naliczona dopiero po dokonaniu zakupu. Możesz później zmienić lub usunąć swoje informacje rozliczeniowe.
 5. Sprawdź swój email. Powinieneś otrzymać wiadomość e-mail od Apple — postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości e-mail, aby zweryfikować swój adres e-mail.

* Po potwierdzeniu adresu e-mail możesz użyć swojego nowego identyfikatora Apple ID, aby zalogować się do App Store i innych usług Apple, takich jak iCloud.

Aby utworzyć Apple ID na komputerze z systemem Windows:

 1. Otwórz iTunes dla Windows. Upewnij się, że zainstalowana jest najnowsza wersja programu.
 2. Z paska menu u góry ekranu komputera lub okna iTunes wybierz Konto> Zaloguj się. Następnie kliknij Utwórz nowy Apple ID.
 3. Przeczytaj i zaakceptuj ogólne warunki i zasady oraz politykę prywatności Apple.
 4. Wypełnij formularz, aby utworzyć nowy identyfikator Apple ID. Podany adres e-mail będzie Twoim nowym identyfikatorem Apple ID. Formularz zawiera również pytania zabezpieczające, które pomogą Ci zabezpieczyć konto.
 5. Po wypełnieniu formularza kliknij przycisk „Kontynuuj”. Jeśli zobaczysz komunikat, że podany adres e-mail jest już powiązany z identyfikatorem Apple ID, postępuj zgodnie z instrukcjami, aby użyć istniejącego identyfikatora Apple ID.
 6. Wprowadź informacje o karcie kredytowej i informacje rozliczeniowe, a następnie kliknij przycisk Kontynuuj. Możesz także wybrać opcję Nie i zobaczyć, co zrobić, jeśli się nie pojawi lub nie możesz jej wybrać. Opłata zostanie naliczona dopiero po dokonaniu zakupu. Możesz później zmienić lub usunąć swoje informacje rozliczeniowe.
 7. Sprawdź swój email. Powinieneś otrzymać wiadomość e-mail od Apple — postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości e-mail, aby zweryfikować swój adres e-mail.