Inwestycje nad morzem

Inwestycje nad morzem

Decydując się na inwestycje nad morzem, stajesz się nie tylko właścicielem apartamentu hotelowego, ale osiągasz stabilny dochód przez cały rok. Nie tylko będziesz mógł powiedzieć znajomym i rodzinie, że masz luksusowy hotel nad Bałtykiem, ale także możesz ich tam zabrać i pokazać, że jesteś traktowany tak, jakbyś był właścicielem tego miejsca. Osiągasz pełne zdalne zarządzanie nieruchomością, opłacalny potencjał odsprzedaży i prawa do użytku osobistego. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż świadomość, że każdego miesiąca na Twoje konto bankowe napływa stały strumień dochodów, nawet gdy jesteś na wakacjach. Szybko zauważysz, jak przystępne i opłacalne jest inwestowanie w pokoje hotelowe.

Inwestycje nad morzem – dochody i wypoczynek – dwa w jednym!

Jak oszczędzać i zwiększać dochody? Apartamenty to idealna inwestycja nad morzem i Twój drugi dom na wybrzeżu bałtyckim, czyli od snu do rzeczywistości! Odpoczywaj i zarabiaj jednocześnie. Jest to nowy format na rynku nieruchomości, który oferuje każdemu możliwość zostania prywatnym inwestorem i właścicielem mieszkań oraz daje możliwość nie tylko samodzielnego wypoczynku, ale także czerpania zysków zarówno z inwestycji, jak i ze wszystkich mieszkań na wynajem. Jest to przeznaczone dla tych, którzy szukają opłacalnych inwestycji i chcą tworzyć kapitał na przyszłość.

Otrzymujesz:

  • Elitarne apartamenty nad morzem na wakacje o każdej porze roku.
  • Gwarantowany dochód pasywny do 7% rocznie z czynszu za wynajem w skali roku.
  • Firma zarządzająca organizuje wszystkie procesy bez Twojego udziału.
  • Oszczędność pieniędzy na inflację, kryzysy i inne krytyczne sytuacje w życiu

Inwestowanie w nieruchomości to nie tylko ochrona Twoich oszczędności przed kryzysami i wahaniami kursów walut. Inwestycja nad morzem to również darmowe wakacje na pierwszej linii wybrzeża bałtyckiego z najlepszymi warunkami na rynku. Firma zarządzająca Sytek Nieruchomości zrobi wszystko za Ciebie, zapewnia wszystkie procesy, abyś nie musiał zajmować się konserwacją, czyszczeniem, naprawami, wynajmem itp.

Co otrzymuje inwestor?

  • Możliwość uzyskania stałego dochodu.
  • Bezpieczne narzędzie inwestycyjne.
  • Posiadanie własnego mieszkania nad morzem.
  • Darmowy nocleg nad morzem (krewni lub znajomi).
  • Możliwość uzyskania dodatkowego dochodu z aktywnego udziału w projekcie.
  • Wygodne inwestycje nad morzem

Czy kiedykolwiek próbowałeś na własną rękę kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? Jak szybko można się zmęczyć niekończącymi się telefonami, kontaktami, poszukiwaniami, inspekcjami, monitorowaniem jakości budowy, licytowaniem i negocjacjami? A co ze sprawdzaniem i przygotowywaniem dokumentów? Czy jesteś gotów spędzić dużo czasu narażając się na nieuzasadnione ryzyko? Jeszcze więcej problemów pojawia się, jeśli chodzi o kupno lub wynajem nieruchomości nad morzem. Firma zajmująca się tymi aspektami profesjonalnie służą swoją pomocą.

Zobacz koniecznie:

Inwestycje nad morzem najczęściej dotyczą ekskluzywnych budynków apartamentowych, które usytuowane są niedaleko plaży. Takie położenie z doskonałą architekturą świadczy o wysokiej klasie inwestycji. Szybki zwrot z inwestycji, jest możliwy dzięki dobrym rozwiązaniom projektowym, wkomponowaniem budynków w otaczającą przyrodę, co sprzyja wypoczynkowi. Zarówno właściciele jak ich goście czy turyści wynajmujący pokój mogą się cieszyć idealnymi warunkami do odpoczynku. Zarówno kąpiele morskie i słoneczne możliwe są w komfortowych warunkach.

Czy warto zdecydować się w inwestycje nad morzem?

Zakup gruntów i mieszkań na cele inwestycyjne uważane jest za najbardziej zyskowne lokowania kapitału. Stopy zwrotu z lokat oferowanych przez banki czy fundusze są niewielki, dlatego osoby dysponujące sporą gotówką wybierają inwestycje nad morzem https://marina-developer.pl/nowe-mieszkania-i-apartamenty-nad-morzem/. Czy trzeba się znać na rynku nieruchomości? Nie, taką wiedzę i doświadczenie mają firmy budujące i zarządzające obiektami hotelowymi, zapewniające stałe źródło dochodu z inwestycji nad morzem.

Inwestycje nad morzem
Inwestycje nad morzem

Wynajmowanie mieszkania w nadmorskiej miejscowości to comiesięczne źródło dochodu, przy niewielkim nakładzie na obsługę inwestycji. Ponadto mieszkania nie tracą na wartości, ceny stale rosną, a powoduje to duży popyt oraz rynek pierwotny posiadający w ofercie nowoczesne i komfortowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach. Na pewno każdy ma świadomość, że nieruchomość jest kapitałem, który pozostanie w rodzinie przez wiele pokoleń, bliscy będą mogli z tego czerpać zyski.

Wraz z inwestycją nad morzem stajesz się właścicielem nieruchomości a Twoim zyskiem będzie wynajmowanie pokoi turystom. Jednak całą obsługą zajmuje się firma zarządzająca, która za swoją pracę najczęściej pobiera 30% przychodu. Natomiast pozostałe 70% przejmuje inwestor. Całkowity zysk jest uzależniony od zainteresowania wynajmem oraz ustalonej ceny. Rosnąca popularność nieruchomości nadmorskich powoduje, że, zwrot z inwestycji następuje szybko.

Korzyścią z takiej inwestycji jest zabezpieczenie w formie posiadania mieszkania nad morzem https://www.wsfki.edu.pl/inwestycje-nad-morzem/. Jeśli uznasz, że Twoje środki finansowe nie pracują już tak efektywnie możesz sprzedać nieruchomość. W każdym razie spędzasz wakacje w swoim apartamencie nad Bałtykiem lub udostępniasz znajomym. Dzięki temu staje się on odskocznią od codzienności, która posłuży do wypoczynku w dowolnym okresie czasu. 

 

Marina deweloper
ul. Przestrzenna 11
70-800 Szczecin
609 11 30 55
www.marina-developer.pl
Nieruchomości Sytek
ul. Wielka 21
61-755 Poznań
516 020 806
www.nieruchomosci.sytek.pl
InHouse Nieruchomości Szczecin
ul. Błogosławionego Wincentego Kadłubka 39/2
71-524 Szczecin
787 560 993
www.inhouse.szczecin.pl
Nieruchomości Sardynia
Piazza San Nicola 5
07020 Loiri SS, Włochy
+48 517 417 659
www.sardynianieruchomosci.pl