Ile kosztują usługi detektywistyczne dotyczące zdrad?

Ile kosztują usługi detektywistyczne dotyczące zdrad?

Zdrada jest wyjątkowo negatywnym zjawiskiem społecznych. Dotyczy ona nie tylko par z bardzo długim stażem, ale również stosunkowo młode związki. Statystyki przeprowadzane przez socjologów i psychologów pokazują, że zdrady zdecydowanie częściej dopuszczają się mężczyźni (około 64 %) niż kobiety (około 36 %). Powodów jest wiele, ale najpoważniejszy stanowi chęć rozerwania się bez partnerki lub uwiedzenie przez inną kobietę. Niestety mężczyźni są dość podatki na zaloty ze strony innych kobiet. Dzieje się to w szczególności po wypiciu kilku drinków alkoholowych, kiedy racjonalne myślenie zastępuje popęd seksualny. Jeżeli czujemy, że nasz partner lub partnerka wiodą podwójne życie, wówczas powinniśmy możliwie szybko to potwierdzić. Działając w pojedynkę będzie nam niezwykle ciężko. Warto więc skorzystać z usług profesjonalnego biura detektywistycznego. Jak wygląda to w praktyce i ile kosztują usługi detektywistyczne dotyczące zdrad?

Co zrobić kiedy czujemy się zdradzani?

Bycie zdradzanym jest bardzo ciężkie i bolesne. W związku z tym pierwsze kroki powinniśmy skierować do psychologa, który pomoże nam poradzić sobie ze złymi emocjami. Nerwy w takiej sytuacji towarzyszą nam zawsze i niestety mogą być wyjątkowo złym doradcą. Oczywiście w przypadku zdrady, chcielibyśmy wykrzyczeć to wszystko naszej drugiej połówce prosto w twarz, ale mogłoby wówczas paść wiele słów, prowadzących do definitywnego zakończenia związku. Oczywiście inaczej sytuacja wygląda w przypadku, gdy zdrada jest dla nas bardzo poważnym argumentem do zerwania lub rozwodu. Wówczas możemy przedstawić swoje dowody i skonfrontować to z partnerem lub partnerką. Jeszcze inaczej wygląda sytuacja, w której będziemy chcieli wziąć rozwód z orzeczeniem winy.

Wówczas podczas sprawy rozwodowej będziemy zmuszeni do przedstawienia twardych dowodów, stanowiących o zdradzie. Bez tego, orzeczenie winy będzie znacznie utrudnione, a w wielu przypadkach praktycznie niemożliwe. Bez dowodów sąd będzie bowiem dążył do rozwiązania małżeństwa za porozumieniem stron, czyli bez orzekania o winie. Strona zdradzona może czuć się wówczas zawiedziona, ponieważ będzie traktowana tak samo, jak partnerka lub partner, który bezpośrednio przyczynił się do rozpadu małżeństwa i rodziny. Jest to szczególnie istotne wówczas, gdy w grę wchodzą rodziny z dziećmi. Osoba zdradzona może wówczas wnioskować o zwolnienie z kosztów sądowych, większe alimenty lub świadczenie od byłego partnera.

Jak zdobyć dowody na zdradę?

Ile kosztują usługi detektywistyczne dotyczące zdrad?Jak pisaliśmy wyżej – podczas rozwodu będziemy musieli przedstawić w sądzie twarde dowody na zdradę. Będzie to również potwierdzenie naszych przypuszczeń, pozwalające na dalsze działanie. Zdobycie takich dowodów we własnym zakresie może być bardzo trudne, ponieważ osoby zdradzające są zazwyczaj bardzo ostrożne. Dążą bowiem do tego, żeby zdrada nigdy nie ujrzała światła dziennego. Jeżeli wyczuwamy, że dzieje się coś złego, powinniśmy możliwie szybko działać.

W tym celu warto udać się biura detektywistycznego i zapytać o możliwość pomocy. W większości tego typu firm, śledzenie potencjalnie zdradzających osób jest podstawową usługą, z której korzystają każdego roku setki ludzi. Dzięki współpracy z biurem detektywistycznym mamy pewność, że otrzymamy profesjonalną pomoc i zdobędziemy twarde dowody na zdradę. Warto zastanowić się jednak, jakie są zasady działanie detektywów i jak bardzo mogą ingerować w życie naszego partnera lub partnerki.

Jak działa biuro detektywistyczne w przypadku zdrady?

detektyw
detektyw

W pierwszej kolejności zostanie z nami przeprowadzony wywiad, w którym detektywi będą się starali zdobyć jak najwięcej informacji o naszej drugiej połówce. Oczywiście wszystko odbywa się w oparciu o umowę o zachowaniu tajemnicy, więc nie musimy obawiać się, że o naszej sprawie dowie się cała Polska.

Po kilku dniach i dokładnym przeanalizowaniu naszej sytuacji, detektywi przystąpią do działania. Najbardziej podstawową usługę stanowi śledzenie podejrzanego o zdradę oraz przygotowywanie materiałów zdjęciowych i wideo. Podczas śledzenia detektywi bardzo dokładnie spisują również wszystkie miejsca, w których bywa podejrzany. Dzięki temu zdradzana osoba ma możliwość porównania tego co mówi partner lub partnerka ze stanem faktycznym.

Ile kosztuje wynajęcie detektywa?

Agencja detektywistyczna posiada bardzo szeroki zakres usług, jednak najpopularniejsze są śledztwa związane ze zdradami. W związku z tym, możemy znaleźć zarówno wyjątkowo atrakcyjne okazje, jak i te dość drogie. W zależności od doświadczenia danej ekipy i rozpoznawalności marki, cena będzie różna. Dokładne określenie ceny z góry jest bardzo ciężkie, ponieważ zakres śledztwa w każdym wypadku jest inny. Większość działań jest prowadzony w terenie, więc konieczne jest pokonanie wielu kilometrów, przebywanie w restauracjach, hotelach i imprezach. Wszystko to jest związane z określonymi kosztami, które są oczywiście cedowane na klienta.

Jeżeli jesteśmy zainteresowani usługami detektywistycznymi, wówczas najlepiej osobiście wybrać się do biura takiej firmy i porozmawiać o problemie osobiście. Uzyskamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania i poznamy potencjalne widełki cenowe.